Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Wine import since 2007
More than 50 partner wineries
Taxes & Duties included
Fast, insured Shipping
Woman in white dress carrying a wine bottle and a basket in a vineyard

LAST BOTTLES ON SALE

Discover a unique opportunity to get hold of the last bottles of these premium wines at unbeatable prices. These exquisite wines are only available in limited quantities and come with attractive discounts. Perfect for lovers of fine wines or as a special gift for wine lovers. Don't miss this unique opportunity before they are finally sold out. Browse through our offers now and order today to secure the last bottles of these special wines. Cheers!

Only while stocks last - it pays to be quick!

Filter products
Sale
Last Bottles
Autumn Wine
Icon
Constantia Uitsig Gravitas 2020
South Africa
|
Dessert Wine
Constantia Uitsig Gravitas 2020

Content: 0.5 Liter (€112.70 / 1 Liter)

Sale price: €56.35* Regular price: €80.50 (30% saved) Last lowest price: €56.35*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here
4* Platter
Sale
Summer Wine
Last Bottles
Eine Flasche Villiera Tradition Rosé Brut Sekt mit einem mit Goldfolie umwickelten Hals, einem rosa-weißen Etikett und einem rosa Schleifen-Siegel im oberen Bereich. Eine Flasche Villiera Tradition Rosé Brut Sekt mit einem mit Goldfolie umwickelten Hals, einem rosa-weißen Etikett und einem rosa Schleifen-Siegel im oberen Bereich.
South Africa
|
Sparkling Wine
Villiera Tradition Brut Rosé n/v

Content: 0.75 Liter (€21.27 / 1 Liter)

Sale price: €15.95* Regular price: €19.50 (18.21% saved) Last lowest price: €15.95*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here
Sale
Last Bottles
Eine Flasche Kaapzicht Steytler Vision Rotwein mit einem dunklen Glaskörper, einem cremefarbenen Etikett mit schwarzer Schrift und einem kupferfarbenen Halsetikett mit der Aufschrift Kaapzicht Since 1946 Steytler. Eine Flasche Kaapzicht Steytler Vision Rotwein mit einem dunklen Glaskörper, einem cremefarbenen Etikett mit schwarzer Schrift und einem kupferfarbenen Halsetikett mit der Aufschrift Kaapzicht Since 1946 Steytler.
South Africa
|
Red Wine
Kaapzicht The Steytler Range Vision 2021

Content: 0.75 Liter (€62.33 / 1 Liter)

Sale price: €46.75* Regular price: €55.50 (15.77% saved) Last lowest price: €46.75*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here
Sale
Last Bottles
4.5* Platter
Eine Flasche Constantia Uitsig Rotwein aus Südafrika, mit einem cremefarbenen Etikett mit einer Vogel- und Blumenillustration und einer tiefroten Folie am Hals. Eine Flasche Constantia Uitsig Rotwein aus Südafrika, mit einem cremefarbenen Etikett mit einer Vogel- und Blumenillustration und einer tiefroten Folie am Hals.
South Africa
|
Red Wine
Constantia Uitsig Constantia Red 2020

Content: 0.75 Liter (€32.20 / 1 Liter)

Sale price: €24.15* Regular price: €34.50 (30% saved) Last lowest price: €24.15*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here
Sale
Last Bottles
Autumn Wine
Eine Flasche Vrede en Lust Viognier Weißwein mit goldenem Verschluss, cremefarbenem und goldenem Etikett und blauem Text. Die Flasche steht aufrecht auf einem schlichten, hellen Hintergrund. Eine Flasche Vrede en Lust Viognier Weißwein mit goldenem Verschluss, cremefarbenem und goldenem Etikett und blauem Text. Die Flasche steht aufrecht auf einem schlichten, hellen Hintergrund.
South Africa
|
White Wine
Vrede en Lust Viognier 2023

Content: 0.75 Liter (€22.60 / 1 Liter)

Sale price: €16.95* Regular price: €20.50 (17.32% saved) Last lowest price: €16.95*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here
Sale
Last Bottles
Autumn Wine
Eine Flasche Blaauwklippen 1682 Sauvignon Blanc aus dem Westkap, Südafrika, mit einem beigen Etikett, auf dem ein Weinberg mit Bergen im Hintergrund abgebildet ist. Eine Flasche Blaauwklippen 1682 Sauvignon Blanc aus dem Westkap, Südafrika, mit einem beigen Etikett, auf dem ein Weinberg mit Bergen im Hintergrund abgebildet ist.
South Africa
|
White Wine
Blaauwklippen Sauvignon Blanc 2024

Content: 0.75 Liter (€14.00 / 1 Liter)

Sale price: €10.50* Regular price: €13.00 (19.23% saved) Last lowest price: €10.50*
Wine Information as well as food labelling
and Ingredients can be found here

What our Customers think